Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
95 539
Reg. kancelárií
11 732
Reg. užívateľov
115 209
Fanúšikov
52 554

Dražba časti výrobného areálu v Lučenci.

  • Cena cena v RK
  • LokalitaLučenec
  • UlicaI. P. Pavlova
  • Aktualizácia2.3.2018 09:24:28
  • Úžitková plocha6851 m2
  • pozemok31689 m2
  • Kategória Prevádzkovy areál / Dražba
  •   www.topreality.sk/id6388611

Popis nehnuteľnosti

Predmetom dražby je administratívna budova, 2 x sklad, 2 x výrobná hala a tlaková stanica spolu s príslušenstvom a pozemkami o celkovej výmere 31.689 m2.

Administratívna budova - Jedná sa o samostatne stojacu budovu s priečnym nosným systémom s 3 nadzemnými podlažiami a spojovacím jednopodlažným krčkom spojenej pôvodne s výrobnou halou M4.

Konštrukčný systém je montovaný železobetónový skelet, dvojtrakt, trojpodlažná časť stavby má v pozdĺžnom smere 8 modulov po 6000 mm, v priečnom smere dva moduly po 6000 mm, konštrukčná výška podlaží je 4,2 m, v časti výmenníkovej stanice je konštrukčná výška 4,9 m. konštrukčná výška 2. a 3. nadzemného podlažia je 3,6 m.

Nosná konštrukcia je rámová, rámy vytvárajú priečny nosný systém. Nosné rámy sú vytvorené zo stĺpov a prievlakov, stĺpy sú pri spájaní prerušované prievlakmi. Stropné konštrukcie sú zo železobetónových dutinových panelov. V smere kolmom na nosné rámy je použitá jedna stužujúca stena. Schodiskové konštrukcie sú vytvorené zo schodiskových ramien a podestových panelov. Obvodový plášť je zo siporexových panelov hr. 100 mm. Podlahy sú v prevažujúcom vyhotovení PVC, v sociálnych zariadeniach sú keramické. V sociálnych zariadeniach sú keramické obklady, sanita. Vonkajšie omietky sú z nástrekových hmôt, vykurovanie je ústredné. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická. Okná sú plastové, v objekte je rozvod vody, kanalizácie, zemného plynu.

Sklad U12 - Jedná sa o samostatne stojaci stavebný objekt - oceľovú oblúkovú halu s jedným nadzemným podlažím. Zvislé nosné konštrukcie tvoria oblúkové kovové rámy uložené na základovom rošte. Stavba nie je zateplená ani vykurovaná.

Konštrukčný systém je montovaný kovový skelet. Stavba nie je dispozične členená. Stavba sa užíva od roku 1986.

Kovová konštrukcia je montovaná, nosníky sú polkruhového tvaru, celkom 11 modulov po 3600 mm. Opláštenie do výšky 2500 mm je vlnitý pozinkovaný plech, zvyšok je zo sklolaminátu, stavba nie je zateplená. Základy sú betónové pásy šírky 400 mm, s ukotveným oceľovým roštom, ku ktorému sú upevnené kovové polkruhové nosné rámy. Vráta - 3 ks dvojkrídlové vráta konštrukcie oceľový rám, celoplechová výplň. Podlaha je betónová. Elektroinštalácia je svetelná, stavba má bleskozvod.

Výrobná hala V2 - Jedná sa o samostatne stojací objekt s jedným nadzemným podlažím so žeriavovou dráhou a strešnou krytinou na sedlovej streche.

Stavba nie je dispozične členená.

V roku 2003 bolo vykonané dodatočné zateplenie na výrobnej hale .

Stavba bola postavená v roku 1986.

Jedná sa o samostatne stojacu montovanú oceľovú halu. Nosné oceľové stĺpy sú osadené na železobetónových pätkách. Osová vzdialenosť pätiek je 4,5 m, pôdorysná plocha je 46 m * 19,12 m. Pozdĺžne steny sú montované z AZC polystyrénových panelov z vnútornej strany o hrúbke 6,2 cm. Vonkajšia stena haly je z profilového plechu uchytená na stĺpoch. V pozdĺžnych stenách sú umiestnené oceľové okná zdvojené a v južnej pozdĺžnej tene sú oceľové vráta nazateplené. Severná pozdĺžna stena je bez dverí. Koncové štítové steny sú vymurované z plynosilikátových tvárnic. Omietnutá je vonkajšia aj vnútorná strana. Okná sú oceľové s dvojitým zasklením a nezateplené oceľové vráta. Hala je prekrytá oceľovými väzníkmi. Podhľad tvorí oceľový plech, na ktorom je uložená tepelná izolácia Nobasil 10 cm. Strešná krytina je z profilových plechov.

Stavba sa užíva od roku 1986.

Výrobná hala M4 - Jedná sa o samostatne stojaci stavebný objekt - väzníkový variant trojloďovej haly jedným nadzemným podlažím, bez žeriavových dráh s plochou strechou .

Nosnú konštrukciu tvoria železobetónové stĺpy. Strešné väzníky ú predpäté. Na strešných väzníkoch sú uložené strešné doky. Strešná krytina je Bitagit.

Konštrukčný systém je montovaný železobetónový skelet, trojloďový, rozpätie 1800 mm, technologicky samostatná dvojloďová časť stavby má celkom 8 modulov po 6000 mm, technologicky samostatná jednoloďová časť stavby má celkom 10 modulov po 6000 mm, z toho 2 moduly sú za dilatáciou.

V dvojloďovej čti je mechanická dielňa, v jednoloďovej časti bola lakovňa, kotolňa, sklady, elektrorozvodňa.

Stavba sa užíva od roku 1986.

Sklad U 11 - Jedná sa o samostatne stojaci stavebný objekt - oceľovú halu s jedným nadzemným podlažím. Zvislé nosné konštrukcie tvoria oceľové stĺpy na základových pätkách. Zastrešenie je oceľovými sedlovými priehradovými strešnými väzníkmi. Stavba nie je zateplená ani vykurovaná.

Konštrukčný systém je montovaný skelet, jednoloďový. Stavba nie je dispozične členená.

Užíva sa od roku 1986.

Stavba pri obhliadke nebola sprístupnená, v znaleckom posudku vychádzaznalec z predchádzajúceho ZP - 31/200, vypracoval Ing. Peter Homola.

Tlaková stanica - bola odstránená

Bližšie informácie na tel.č. 02/59490121

 


Zväčšiť mapu

Podobné inzeráty predajcu

Pozemok pre rodinné domy Lučenec
cena v RK
Iný objekt Dunajská Streda
cena v RK
Skladový objekt Myjava
cena v RK


História vývoja cien v tejto lokalite a kategórii

Jún 20160,00€/m2
Jún 20170,00€/m2
Jún 2018270,03€/m2
Jún 20190,00€/m2-100,00 %
Územný plán obce LučenecUzemnePlany.sk, portál o budúcnosti Lučenec na stránkach AZ-Europe.eu

Kontakt na predajcu


Dražobná spoločnosť, a. s.
Zelinárska 6
Bratislava

Registrovaný na TopReality.sk
od 03.03.2009
Dražobna Spoločnosť 1
Tel 0259 kliknite TU !

KARTA MAKLÉRA

Kontaktovať makléra


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.