Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Viac informácii OK
Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
100 013
Reg. kancelárií
11 636
Reg. užívateľov
114 096
Fanúšikov
52 554

 

Dražba bytu v Lučenci

 • Cena cena v RK
 • LokalitaLučenec
 • UlicaRúbanisko III
 • Aktualizácia3.10.2018 15:31:29
 • Úžitková plocha70 m2
 • Poschodie8 / 0
 • VýťahÁno
 • Balkón / loggiaÁno
 • PivnicaNie
 • Materiálpanel
 • Stavpôvodný
 • Kategória 3 izbový byt / Dražba
 •   www.topreality.sk/id6630312

Popis nehnuteľnosti

Predmetom dražby je 3-izbový byt na ulici Rúbanisko III, nachádzajúci sa na 8.p. bytového domu v Lučenci.

Byt č. 47, vchod 2, 8 p., nachádzajúci sa v bytovom dom s. č. 2764 na parc. 7203/8 ul. Rúbanisko III č.2, k. ú. Lučenec, ktorý je predmetom dražby pozostáva zo: 3 izieb, predsiene, chodby, komory, kuchyne, WC, kúpeľne. Celková výmera bytu je 70,34 m2. Byt má loggiu o výmere 3,43 m2.

Byt má pôvodnú umakartovú kúpelňu s novými zariaďovacími predmetmi. V byte sú pôvodné podlahy z PVC, vnútorné omietky hladké. Okná a balkónové dvere sú plastové + vnútorné žalúzie, radiátory oceľové panelové, v kuchyni je moderná kuchynská linka s nerezovým drezom a odsávačom pár. Vykurovanie je ústredné z novorealizovanej plynovej kotolne umiestnené v suteréne, rozvod studenej a teplej vody v byte pomocou plastových rúrok z novej plynovej kotolne + solárny systém, vnútorná kanalizácia zvislé rozvody plastové, v byte sú umiestnené merače teplej a studenej vody, byt je opatrený bytovým zvončekom. Obklady stien v kuchyni medzi skrinkami linky z ker. obkladu.

Vnútorné vybavenie: umývadlo v kúpeľni so skrynkou, smaltovaná vaňa, záchod splachovací, vnútorné batérie pákové v počte 3 ks, z toho jedna so sprchou.

Popis domu:

Ide o 13 podlažný dom s dvanástimi nadzemnými podlažiami a jedným podzemným podlažím, stojaci na Rúbanisku III. Základy železobetónové s izoláciou proti zemnej vlhkosti, zvislé konštrukcie sendvičové panelové, stropy sú rovné, zastrešenie plochá strecha jednovrstvová, krytina z ťažkých natavovaných pásov – novorealizovaná, klampiarske konštrukcie úplné z pozinkovaného plechu, vonkajšia fasáda je zateplená kontaktným zatepľovacím systémom s polystyrénovým izolantom, vnútorné omietky vápenné, schody železobetónové montované s povrchom z brúseného tzerrazza, dvere vchodové hliníkové, okná plastové, povrchy podláh na chodbe betónové ker. dlažba, vykurovanie ústredné z vlastnej kotolne, rozvod teplej vody z vlastnej kotolne a tiež zo solárneho vykurovacieho systému, ktorý je na streche bytového domu. Nová vlastná plynová kotolňa a ohrev TÚV sa zrealizovala v roku 2011 na základe stavebného povolenia. Elektorinštalácia svetelná aj motorická, blezkozvod, vnútorný rozvod vodovodu v pozinkovaných rúrkach, rozvod teplej a studenej vody, vnútorná kanalizácia zvislé rozvody plastové, rozvod zemného plynu, ohrev TÚV centrálny, vybavenie kuchýň plynové sporáky, vnútorné hygienické vybavenie bežné, dom má dva nové výťahy, inštalačné jadrá umakartové.

Kontaktné údaje 02 59 49 01 28.

 


Zväčšiť mapu

Podobné inzeráty predajcu

Pozemok pre rodinné domy Lučenec
cena v RK
Rodinný dom Prešov
cena v RK
Rodinný dom Sobrance
cena v RK


História vývoja cien v tejto lokalite a kategórii

Marec 2016222,22€/m2
Marec 20170,00€/m2-100,00 %
Marec 2018284,80€/m2
Marec 2019510,44€/m2+79,23 %
Územný plán obce LučenecUzemnePlany.sk, portál o budúcnosti Lučenec na stránkach AZ-Europe.eu

Kontakt na predajcu


Dražobná spoločnosť, a. s.
Zelinárska 6
Bratislava

Registrovaný na TopReality.sk
od 03.03.2009
Dražobna Spoločnosť 1
Tel 0259 kliknite TU !

KARTA MAKLÉRA

Kontaktovať makléra


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.