Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
99 250
Reg. kancelárií
11 663
Reg. užívateľov
114 531
Fanúšikov
52 554

DRAŽBA 10.06.2019 - Chata Malé Kršteňany, cena je najnižším podaním

 • Cena 19 200,00 EUR
 •  129,72 EUR/m2
 • Hypotéka od 60 EUR/mesiac
  Chcem porovnanie

 • LokalitaMalé Kršteňany
 • UlicaMalé Kršteňany
 • Aktualizácia13.5.2019 13:09:26
 • Úžitková plocha148 m2
 • pozemok433 m2
 • Kategória Chata / Dražba
 •   www.topreality.sk/id6862989

Popis nehnuteľnosti

POPIS STAVBY

Záhradná chata je čiastočne podpivničená, prízemná,s obytným podkrovím, murovaná stavba, zastrešená sedlovou strechou, postavená na parcele 710/91. Vek stavby záhradnej chatky znalec prevzal z predloženého stavebného povolenia vydaného Obcou Malé Kršteňany pod č.SocÚ-188/2005SP-Ul zo dňa 05.09.2005, v ktorom je uvedené, že stavba mala byť dokončená do 36 mesiacov, t. j. do roku 2008, čo je zároveň aj uvažovaný začiatok užívania. Záhradná chata je z inžinierskych sietí napojená zemnou prípojkou na rozvod elektriny, na vnútro areálový rozvod vody, s kanalizačnou prípojkou na vlastnú žumpu. Životnosť stavby znalec predpokladá100 rokov.

POPIS PODLAŽÍ

Podzemné podlažie – 1. PP Záhradná chata je osadená v o priemernej hĺbke –1,23 m so zvislou izoláciou. Murivo podlažia je z pálených tehál a monolitického betónu hrúbky 350 mm. Deliace priečky sú z pálených tehál. Vnútorné omietky sú štukové, stropy podlažia sú železo betónové s rovným omietnutým podhľadom. Schod do prízemia sú železobetónové vonkajšie. Dvere v podlaží prevládajú hladké plné v oceľových zárubniach. Podlahy podlažia sú keramické dlažby. V podlaží je rozvod elektriny svetelnej a motorickej. Rozvod vody je v plastovom potrubí studenej a teplej. Kanalizácia v podlaží je plastová, je zaústená do žumpy. Zdrojom teplej vody je elektrický bojler. Z vnútorného vybavenia v podlaží je keramické umývadlo 1x a samostatná sprcha. Vodovodné batérie sú obyčajné zmiešavacie a výtokové 3x. Záchod v podlaží splachovací kombi bez umývadla. Vnútorné obklady v kúpeľni, WC, a v samostatnej sprche.

Dispozícia: dielňa, chodba, sklad,kúpeľňa a WC.

Nadzemné podlažie – 1. NP Záhradná chatka je osadená na betónových základoch –objekt s podzemným podlažím s vodorovnou izoláciou. Podmurovka je omietaná. Zvislé konštrukcie podlažia sú vyhotovené z pálených tehál skladobnej hrúbky300 mm. Deliace konštrukcie sú z pálených priečkoviek, vnútorné omietky sú štukové. Stropy sú s rovným podhľadom drevené trámové. Krov strechy je sedlový hambálkový s nerovnakou výškou hrebeňov, krytina strechy je jedno drážková pálená škridľa. Klampiarske konštrukcie strechy a parapetov sú z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky sú na báze umelých látok. Schody do poschodia sú z mäkkého dreva bez podstupníc, tzv. mlynárske. Dvere sú hladké, vstupné rámové s výplňou s ostením, okná sú z plastových profilov s izolačným dvojsklom, opatrené oceľovými mrežami. Podlahy miestností sú z podlahovín PVC. Vykurovanie je lokálne prostredníctvom krbových kachieľ na tuhé palivo. Elektroinštalácia je svetelná i motorická, záhradná chata je chránená bleskozvodom. Rozvod vody je v pozinkovanom potrubí studenej a teplej z centrálneho zdroja. V podlaží je vyhotovený rozvod propán-butánu ku sporáku. Ležatá kanalizácia plastová je vyhotovená a osadená v podlahe. Vybavenie kuchyne je sporákom plynovým na PB,drezovým umývadlom nerezovým, kuchynskou linkou z materiálov na báze dreva rozvinutej šírky 1,80 bm. Vnútorné obklady sú v kuchyni. Elektrický rozvádzač je s automatickým istením. V zastrešenej terase je osadený krb s otvoreným ohniskom.

Dispozícia 1. NP: dispozične sa podlažie člení na zastrešenú terasu s krbom, halu so schodiskom do podkrovia a kuchyňu.

Podkrovie– 2. NP Zvislé konštrukcie podlažia sú vyhotovené z pálených tehál skladobnej hrúbky 300 mm. Stropy sú s rovným omietnutým podhľadom drevené trámové. Klampiarske konštrukcie parapetov sú z pozinkovaného plechu. Fasádne omietky sú na báze umelých látok. Dvere sú rámové s výplňou s ostením, okná sú plastové s izolačnýom dvojsklom, na okne do uličky sú osadené oceľové mreže. Podlaha obytnej miestnosti je kobercová, typ kovral. Elektroinštalácia je svetelná. V podlaží je vyhotovený balkón. Ostatné znaky sa v oceňovanom podlaží nevyskytujú.
Dispozícia 2. NP: dispozične sa podlažie člení na izbu a balkón – loggiu.
Predmet dražby sa draží tak ako stojí a leží.

 


Zväčšiť mapu

Podobné inzeráty predajcu

Rodinný dom Veľký Krtíš
18 500,00 EUR
Rodinný dom Levice
34 500,00 EUR
2 izbový byt Partizánske
32 100,00 EUR


História vývoja cien v tejto lokalite a kategórii

Apríl 20160,00€/m2
Apríl 20170,00€/m2
Apríl 20180,00€/m2
Apríl 20190,00€/m2
Územný plán obce Malé KršteňanyUzemnePlany.sk, portál o budúcnosti Malé Kršteňany na stránkach AZ-Europe.eu

Kontakt na predajcu

Dom Dražieb s.r.o.
Podzámska 37
Hlohovec

Registrovaný na TopReality.sk
od 21.11.2013
Mgr. Peter Kysucký
tel 0905 kliknite TU !tel 0905 kliknite TU !


Kontaktovať makléra


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.