Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
99 359
Reg. kancelárií
11 664
Reg. užívateľov
114 537
Fanúšikov
52 554

DAMIAN JASNÁ - STAŇTE SA SÚČASŤOU 5 HVIEZDIČKOVÉHO REZORTU

  • Cena cena dohodou
  • LokalitaDemänovská Dolina
  • UlicaJasná
  • Aktualizácia10.5.2019 10:38:38
  • Identifikačné číslo:8010750
  • Stav nehnuteľnosti:Novostavba
  • Úžitková plocha44 m2
  • Kategória Iný objekt na bývanie a rekreáciu / Predaj
  •   www.topreality.sk/id5197849

Popis nehnuteľnosti

Damian Jasná Hotel Resort & Residences vám ponúka na Slovensku unikátny prístup k štandardu horských apartmánov a služieb. Využite s rodinou a priateľmi voľný čas na aktívny oddych v najlepšom slovenskom lyžiarskom stredisku. Priamo na úpätí Chopku, v okolí malebného Vrbického plesa, v bezprostrednej blízkosti novej kabínkovej lanovky sa bude nachádzať prvý rezort svojho druhu na Slovensku - Damian Jasná.

Ponúkne vám vlastníctvo priestranného apartmánu s nádherným výhľadom na hory, dokončeného na kľúč luxusnými talianskymi značkovými interiérmi a najmodernejšími technológiami. K tomu nadštandardné služby exkluzívneho hotelového rezortu na svetovej úrovni a možnosť zaradiť apartmán na prenájom do Hotelového programu.

Apartmány ponúkame dokončené na kľúč v dvoch prevedeniach Deluxe a Premium – s kompletne zariadenými interiérmi, vrátane sanity, spotrebičov a všetkých doplnkov, pripravené na okamžité užívanie. Všetko v nadštandardnom prevedení, s použitím najkvalitnejších materiálov.

Najmodernejšie technológie budú neoddeliteľnou súčasťou Damian Jasná. Vstup do výťahov budú kontrolovať biometrické technológie. Inteligentný integrovaný riadiaci systém, kontrolovaný aplikáciou na vašom smartfóne kdekoľvek na svete, vám zjednoduší život a ušetrí energie. Vašim smartfónom dokážete odomknúť/uzamknúť váš apartmán, ovládať svetlá, teplotu v každej miestnosti, Tv alebo HD ozvučenie, pustiť si akýkoľvek film z iTunes, Youtube, atď. Samozrejmosťou je prístup na bezdrôtový vysokorýchlostný internet, telefónna a faxová linka, HDTV, interaktívny TV systém s prístupom k hudbe, filmom a hrám.

Kompletný zoznam voľných apartmánov a cenník Vám poskytneme na vyžiadanie v realitnej kancelárií Residence na maily office@residence-real.sk, a ďalšie potrebné informácie nájdete na stránke www.damianjasna.sk. K dispozícii je aj showroom priamo v Jasnej. Radi Vás presvedčíme o jedinečnosti projektu, ktorý prevýši všetky Vaše požiadavky a očakávania, pri osobnom stretnutí v našom showroome v Jasnej. Individuálnu obhliadku showroomu si môžte dohodnúť kedykoľvek po predchádzajúcej dohode telefonicky 0903 705 703 alebo mailom office@residence-real.sk.

 


Zväčšiť mapu

Podobné inzeráty predajcu

Rodinný dom Liptovský Mikuláš
cena dohodou
Mezonet Liptovský Mikuláš
cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy Liptovský Mikuláš
37 050,00 EUR


História vývoja cien v tejto lokalite a kategórii

Apríl 20160,00€/m2
Apríl 20170,00€/m2
Apríl 20183 536,59€/m2
Apríl 20191 987,36€/m2-43,81 %
Územný plán obce Demänovská DolinaUzemnePlany.sk, portál o budúcnosti Demänovská Dolina na stránkach AZ-Europe.eu

Kontakt na predajcu


Residence realitná kancelária
Ulica 1.mája 98/13
Liptovský Mikuláš

Registrovaný na TopReality.sk
od 02.06.2010
Tomáš Púček
Tel +421 kliknite TU !

KARTA MAKLÉRA

Kontaktovať makléra

Na emaily odpisujeme väčšinou do 1 hodiny


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.