Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
96 744
Reg. kancelárií
11 796
Reg. užívateľov
115 993
Fanúšikov
52 554

Casa Royal

Bytové domy Predaj
  • Cenaod 84.517,00 EUR
  • Lokalita:Španělská 759/2, Praha 2
  • Aktualizácia:9.7.2018 14:42:06
  • Stav:Vo výstavbe
  • Kategória:Bytové domy / Predaj

Popis projektu

Kráľovské Vinohrady- CASA ROYAL- kráľovská investícia na Španielskej ulici a projekt, ktorý bude hovoriť k ďalším generáciám. Adresa s luxusnými bytmi po rekonštrukcii na predaj.
 
Historická budova Casa Royal je preslávená nielen svojim noblesným menom, ale takisto sa nachádza na jednej z najprestížnejších adries v centre Prahy. Novorenesančný dom je pýchou kráľovských Vinohrad už od svojej pôvodnej výstavby z roku 1888 a už takmer 130 rokov stráži hranicu Prahy 1 s Prahou 2.
 
Výhľad na Pražský hrad s celým mestom ako na dlani a susedstvo Riegrových sadov vytvára jedinečné spojenie príjemného bývania a exkluzívnej investície.
 
Casa Royal s nadštandartne rekonštruovanými bytmi alebo nebytovými priestormi pre ordinácie či kancelárie bude výbornou voľbou pre obstaranie si kúsku storočného dedičstva hlavného mesta, ktoré sa zhodnotí v ďalších desaťročiach.
 
Citlivé spojenie pôvodných umeleckých prvkov s modernými materiálmi pri rekonštrukcii a reštaurovaní, všetko s nádychom slnečného Španielska, vytvára jedinečný produkt pre tých najnáročnejších klientov. Precízna práca developera tak pomáha dodať historickému domu nový lesk, vdýchnuť ducha a obnoviť zašlú slávu.

Popis lokality:

Keď Casa Royal, tak jedine v kráľovských Vinohradoch, jednej z najobľúbenejších častí Prahy medzi turistami i miestnymi. Ulica Španielska je zvučného mena na renomovanej adrese priamo nad Múzeom a Václavským námestím, ktoré je pár minút pešej chôdze od domu.
 
Pár krokov od domu je tiež medzi expatmi a turistami najvyhľadávanejší park Riegrovy sady, ktorý sa ponúka nielen k príjemným chvíľkam odpočinku či športovým aktivitám, ale z jeho hornej časti sú tiež panoramatické pohľady na celú Prahu.
 
V okolí Casa Royal nájdete niekoľko divadiel, galérií a klubov, behom pár minút si môžete zájsť do kina alebo navštíviť Múzeum.

Územný plán obce Praha 2

UzemnePlany.sk, portál o budúcnosti

Kontakt

Acord Invest
ulice Karla Engliše 3221/2
Praha 5
Realitný maklér:
Andrea Vaculíková
tel +420737333331mail prodej@acordinvest.czweb www.acordinvest.cz

Správa predajcovi