Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
99 304
Reg. kancelárií
11 712
Reg. užívateľov
114 940
Fanúšikov
52 554

Administratívne priestory v novostavbe s parkovaním, prestížna lokalita Palisády

  • Cena 4 120,00 EUR/mesiac 49 440,00 EUR/rok
  •  10,00 EUR/mesiac/m2 120,00 EUR/rok/m2
  • LokalitaStaré Mesto
  • UlicaŠtetinova
  • Aktualizácia25.6.2019 08:17:51
  • Identifikačné číslo:29026636
  • Úžitková plocha412 m2
  • Kategória Kancelárie, administratívne priestory / Prenájom
  •   www.topreality.sk/id4582213

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v prestížnej lokalite Bratislava-Staré Mesto, Palisády. Celková voľná plocha 412m2 na 2.NP, alebo 234m2 na 3.NP, priestory je možné po dohode variabilne prispôsobiť, prípadne prenajať určitú časť alebo dokúpiť ďaľšie priestory a zväčšiť. Parkovanie viď nižšie.

Polyfunkčný objekt sa nachádza v historickej zástavbe mesta v atraktívnej diplomaticko - obchodnej zóne, s priamym prístupom motorových vozidiel, v blízkosti dopravných uzlov mestskej hromadnej dopravy. Objekt je presvetlený, vybudovaný vo  vysokom štandarde moderného architektonicko – technického riešenia. Priestory prízemia a troch ďalších podlaží sú vybudované ako veľkoplošné – open space kancelárske priestory. Dve podlažia suterénnych priestorov sú vyhradené pre parkovanie osobných áut a pre technické priestory, archívy a pod. Samotné parkovacie státia sú prístupne z ulice autovýťahom, príp. zo zadného traktu objektu. Bezproblémové je aj v okolitých uličkách. 


Na prízemí je vstup do budovy s reprezentačnou vstupnou halou. Administratívne priestory sú na tomto podlaží riešené ako ucelená plocha, dispozične pripravená na veľkoplošnú kanceláriu, prípadne expozitúru, školiace, výstavné, reprezentačné priestory. Vzhľadom na možnosť priameho vstupu z ulice, je možné priestor na prízemí upraviť aj ako tzv. „klientske pracovisko“.

Ďalšie priestory sú riešené tak, aby tvorili na každom podlaží jeden administratívny celok s vlastnými WC ( vrátane spŕch ), čajovými kuchynkami a vlastnými technickými priestormi štruktúrovanej kabeláže. Veľkosť kancelárií je navrhnutá tak, aby umožňovala maximálnu variabilitu ( vnútorný nosný systém je stĺpový s možnosťou úprav veľkoplošného - open space priestoru aj na menšie kancelárie podľa potrieb nájomcu ). 

Pracovné miesta sú prioritne orientované smerom ku oknám, pričom z hľadiska štruktúrovanej kabeláže a vnútorného osvetlenia, je možné umiestniť pracovné miesta aj do vnútorných priestorov. Pri vchode na prízemí je miestnosť strážnej služby s dvadsaťštyrihodinovou nepretržitou prevádzkou, nakoľko vstup osôb do objektu je chránený. Strážna služba zároveň plní aj funkciu recepcie.

Vertikálne sú priestory prepojené dvojramenným schodiskom a osobným výťahom pre osem osôb, ktorý zabezpečuje bezbariérový pohyb medzi jednotlivými podlažiami. Časť strechy je využitá na terasy s možnosťou umiestnenia zelene. Administratívne priestory je možné z technického hľadiska ( štruktúrovaná kabeláž ) prepojiť medzi jednotlivými podlažiami.

K dispozícii sú parkovacie miesta v garážach v suterénoch S-1 a S-2. Vzhľadom na dispozíciu objektu je možné realizovať prenájom po jednotlivých podlažiach maximálne štyrom nájomcom. Kancelárske priestory sú pripravené na prenájom podľa individuálnych požiadaviek budúceho nájomcu.

Štandard vybavenia objektu: klimatizácia, datová prípojka (optokábel), možné zmeny vnútornej dispozície, samostatné meranie spotreby elektrickej energie, dutinová podlaha, hliníkové okenné a dverné konštrukcie, celosklené bezrámové vnútorné dvere z kaleného skla, veľkoplošné obklady a dlažby, kuchynky so zabudovanou umývačkou riadu a chladničkou.

Cena: Dohodou s budúcim nájomcom v rozpätí od 10,00 – 13 €/m2/mesiac + DPH v závislosti od typu nebytového priestoru, veľkosti prenajatej plochy a dĺžky nájmu. Na priestory v prízemí je možné dohodnúť individuálne ceny. Za spoločné priestory a terasy sa nájomné neplatí.

Služby: V rozpätí 3,50 – 4,50 €/m2/mesiac + DPH v závislosti od množstva skutočne spotrebovanej energie.

Parkovanie: 40 parkovacích miest v objekte a ďalších 18 parkovacích miest v uzatvorenom dvore v blízkosti objektu. Pre návštevy je možnosť parkovať na vyhradených parkovacích miestach na ulici priamo pred objektom. Cena za parkovanie pre nájomcov je dohodnutá individuálne podľa veľkosti prenajatej  kancelárskej plochy.

Parkovanie: Cena za parkovanie je dohodnutá individuálne podľa veľkosti prenajatej kancelárskej plochy a dĺžky nájmu.

Už 10 rokov sme úspešne na realitnom trhu, nakupujte u nás. Realitná kancelária AK reality, najpríťažlivejšie reality v BA a okolí.

Info: Ing. Miroslav Babitz, mobil: 0908 786 484, mail: miro@akreality.sk

web: www.akreality.sk 

Spokojný zákazník – náš každodenný cieľ.

Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

 


Zväčšiť mapu

Podobné inzeráty predajcu

Kancelárie, administratívne priestory Bratislava I
2 202,00 EUR/mesiac
Obchodné priestory Bratislava V
3 627,00 EUR/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory Bratislava I
1 120,00 EUR/mesiac

Porovnanie cien nehnuteľností v tejto lokalite a kategórii

10,00 €/mesiac/m2
0,00 €/mesiac/m2 26,68 €/mesiac/m2
0,00 €/mesiac/m2Najlacnejšia
nehnuteľnosť
26,68 €/mesiac/m2Najdrahšia
nehnuteľnosť
46,14 %Je lacnejších ako táto nehnuteľnosť
15,44 %S rovnakou cenou ako
táto nehnuteľnosť
38,24 %Je drahších ako
táto nehnuteľnosťHistória vývoja cien v tejto lokalite a kategórii

Máj 201610,67€/m2
Máj 201710,70€/m2+0,26 %
Máj 201812,18€/m2+13,80 %
Máj 201910,18€/m2-16,42 %
Územný plán obce Staré MestoUzemnePlany.sk, portál o budúcnosti Staré Mesto na stránkach AZ-Europe.eu

Kontakt na predajcu


AK reality s.r.o. / najpríťažlivejšie reality v BA a okolí
Seberíniho 9
Bratislava

Registrovaný na TopReality.sk
od 12.05.2011
Ing. Miro Babitz
Tel 0908 kliknite TU !

KARTA MAKLÉRA

Overená realitná kancelária

Kontaktovať makléra


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.