Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
98 594
Reg. kancelárií
11 693
Reg. užívateľov
114 810
Fanúšikov
52 554

6-izbový domček, garáž, terasa, dvor, záhradka

 • Cena 162 900,00 EUR
 •  684,45 EUR/m2
 • Hypotéka od 509 EUR/mesiac
  Chcem porovnanie

 • LokalitaBanka
 • UlicaŽiacka 9
 • Aktualizácia11.6.2019 08:50:26
 • Identifikačné číslo:ZM9
 • Zastavaná plocha298 m2
 • Úžitková plocha238 m2
 • pozemok588 m2
 • Kategória Rodinný dom / Predaj
 •   www.topreality.sk/id6874164

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný 6-izbový dvojpodlažný rodinný dom so záhradkou v obci Banka, ktorá bezprostredne susedí s mestom Piešťany a prakticky ju delí len Kolonádový most cez rieku Váh. Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o celkovej rozlohe 588 m2, zastavaná plocha je 298 m2 a úžitková plocha 238 m2.
Jedná sa o radový dom v tichej uličke, ktorý je spojený so susedným domom s rovnakým architektonickým stvárnením a priestorovým riešením. Zaujímavo je riešená členitá dispozícia a interiér domu.

Predná časť domu je čiastočne podpivničená a má vstavbu podkrovia do stanovej strechy s prednou valbou, s balkónom a schodiskom v bočnej časti. Zadná časť domu okrem plochej terasy s asfaltovými pásmi má strechu nad prízemnou časťou domu sploštenú sedlovú s krytinou z pozinkovaného plechu. Podkrovné podlažie predstavuje vstavbu do povalovej časti z r. 2000.

Dom bol kvalitne a odborne postavený v r. 1963. V r. 1984 bola zrealizovaná vstavba a nadstavba do povalového priestoru ako aj obytné podkrovie. V rokoch 2000 – 2007 bol dom modernizovaný vrátane rozšírenia podkrovia. Strecha v prednej časti domu je stanového krovu s predným veľkým vikierom izby a bočným schodiskom konštrukcie väznicovej s čiastočne nehraneným rezivom, s novými latami a betónovou škridlou a s novým oplechovaním z farbeného plechu. Rekonštrukcia strechy s novou krytinou sa realizovala v r. 2000.

Technické riešenie:
- Základy - betónové
- Zvislé nosné konštrukcie – PP z monolitického betónu, 1. NP a podkrovie murované z tehál plná metrická, typu porotherm, hr. 45 cm, deliace konštrukcie – plná tehla
- Vodorovné nosné konštrukcie – stropy – PP a 1. NP s rovným podhľadom – betónové monolitické, v kúpeľni sadrokartónový podhľad, v izbách polystyrénový podhľad. Podkrovie – stropy sú drevené trámové so sadrokartónovými podhľadmi a zateplením, parotesná zábrana, tepelná izolácia Nobasil, minerálna vlna.
- Konštrukcie naviac – zateplená severná fasáda
- Strecha – krovy – zložité s nerovnakou výškou hrebeňov s valbami, strešná krytina pálená a betónová škridlová, dvodrážková. Klampiarske konštrukcie – pozinkovaný plech. Zadná časť domu je plochá vrátane terasy.
- Schodisko – železobetónové s cementovým poterom, obklady fasád – umelý kameň
- Úpravy vonkajších povrchov – fasádne omietky
- Úpravy vnútorných povrchov – PP a 1.NP vápenné hladké omietky, Podkrovie – vápenné štukové, stierkové (2002)
- Dvere – vstupné sú plastové, interiérové sú plné alebo zasklené dyhované obložkové, okná plastové s izolačným 2 a 3-sklom a hliníkovými žalúziami (2002)
- Podlahy – obytné miestnosti majú parkety a nové laminátové plávajúce podlahy, kuchyňa, chodba, kúpeľňa keramická dlažba, schodisko PVC, balkón nová dlažba.

Dispozičné riešenie:

1. Podzemné podlažie:
- schodisko, chodba, kotolňa, dielňa, sklad dreva a ďalšie 3 sklady.

1. Nadzemné podlažie:
- vstupná chodba so schodiskom, stredová chodba s rolldorom, kúpeľňa s plastovou vaňou, murovaným sprchovým kútom a WC, obývačka, detská izba, spálňa, kuchyňa s jedálňou, pracovňa a záhradný sklad.

Podkrovie:
- schodisko, obývačka, podkrovná detská izba, spálňa s balkónom s novou keramickou dlažbou a s kovaným zábradlím.

Siete: plyn, elektrina, obecná voda a kanalizácia, studňa.
Vykurovanie a ohrev TÚV – plynový kotol Protherm turbo, radiátory liatinové. Vnútorné rozvody vody a kanalizácie plastové. Vnútorné rozvody elektroinštalácie sú medené, z r. 2002.
Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa s úžitkovou vodou (hĺbka 5m, el. čerpadlo, r. 1965), vodovodná prípojka na obecnú vodu, vodomerná betónová monolitická šachta. Plynová prípojka je pred domom. Dom je pripojený na obecnú kanalizáciu.
Plochy – okolo domu sú betónové okapové chodníky a do záhrady vedie dlhý betónový chodník. Na dvore je zámková dlažba z r. 2009, plochy z liateho asfaltu z r. 1989 a zatrávnené plochy.
Oplotenie od ulice je murované s kovanou výplňou. Oplotenie bočné a zadné je pletivové.
Súčasťou pozemku je záhrada s ovocnými stromami a záhonmi na pestovanie zeleniny. V zadnej časti pozemku je menšia murovaná hospodárska stavba a oplotený výbeh pre chovanie sliepok. Za garážou je voliéra so zateplenou búdou pre psíka.
Parkovanie je možné na asfaltových plochách pozemku nehnuteľnosti (2 autá) a v murovanej garáži (1 auto), s výmerou 18 m2, postavená v r. 1975.

Lokalita:
Obec Banka má cca 2000 obyvateľov. Nachádzajú sa tu obchody potravín a zmiešaného tovaru, hostince, zdravotné stredisko s lekárňou, obecný úrad, športové ihrisko a v blízkosti lyžiarske stredisko s vlekom Ahoj. Občianska vybavenosť obce Banka sa výborne dopĺňa s dostupnosťou služieb v Piešťanoch, čo je porovnateľné s presunom z okrajových častí v rámci mesta. Úrady, banky, pošty, základné a stredné školy, škôlky, lekári, lekárne, reštaurácie, kaviarne, nákupné strediská, kultúra kina a divadla, či termálne kúpele s ich liečivými i relaxačnými procedúrami a mnoho iných služieb, to všetko je v bezprostrednom dosahu v meste. Okolie Sĺňavy a Červenej veže poskytuje celoročne priestor na turistiku, inline korčuľovanie, vodné lyžovanie, cyklotúry, prechádzky a relax.

Názor makléra:
Dom je zaujímavo architektonicky a dispozične riešený. Je priestranný, kvalitne vynovený a je pripravený poskytnúť moderné, účelné a bezpečné bývanie pre väčšiu rodinku s deťmi, viacgeneračné bývanie, prípadne bývanie spojené s podnikaním z domu. Výhodou je pekne upravený pozemok, kde je možnosť záhradkárčenia, chovania hydiny a zároveň stále dostatok miesta aj pre vytvorenie relaxačnej zóny so záhradným grilom, altánkom, či bazénom. Tichá a príjemná lokalita bočnej uličky je tiež jednou z nezanedbateľných výhod. Aj napriek faktu, že je Banka samostatnou obcou, má v skutočnosti charakter mestskej časti Piešťan. Má kľúčovú polohu vzhľadom na Kúpeľný ostrov, ktorý je vzdialený len cca 500 m pešou chôdzou.
Ďiaľničné napojenie na D1 - do 5 minút autom, vzdialenosť do Trnavy 36 km, do Nitry 46 km, do Trenčína 44 km a do Bratislavy 89 km.
Tento domček je pripravený Vám poskytnúť príjemné a bezpečné bývanie na veľmi dobrej adrese vo vyhľadávanej lokalite, v bezprostrednej blízkosti kúpeľného mesta Piešťany. Nenechajte si ujsť príležitosť zoznámiť sa bližšie s touto nehnuteľnosťou a príďte sa osobne presvedčiť. Čo ak by náhodou naozaj mohla spĺňať Vaše predstavy?
Teším sa na rozhovory, stretnutia a obhliadky.

 


Zväčšiť mapu

Podobné inzeráty predajcu

2 izbový byt Piešťany
94 934,00 EUR
3 izbový byt Piešťany
110 558,00 EUR
3 izbový byt Piešťany
120 558,00 EUR


História vývoja cien v tejto lokalite a kategórii

Máj 2016880,45€/m2
Máj 2017836,78€/m2-4,96 %
Máj 2018858,84€/m2+2,64 %
Máj 2019925,43€/m2+7,75 %
Územný plán obce BankaUzemnePlany.sk, portál o budúcnosti Banka na stránkach AZ-Europe.eu

Kontakt na predajcu

GARGO Reality
Žilinská 75 A
Piešťany

Registrovaný na TopReality.sk
od 18.01.2019
Zuzana Masarovičová
tel 0948 kliknite TU !


Kontaktovať makléra


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.