Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
96 687
Reg. kancelárií
11 797
Reg. užívateľov
116 013
Fanúšikov
52 554

2 izbový byt Pavlovce nad Uhom, okres Michalovce

 • Cena 9 810,00 EUR
 •  153,28 EUR/m2
 • Hypotéka od 31 EUR/mesiac
  Chcem porovnanie

 • LokalitaPavlovce nad Uhom
 • UlicaBrezová
 • Aktualizácia19.9.2019 10:48:50
 • Úžitková plocha64 m2
 • VýťahNie
 • Balkón / loggiaÁno
 • PivnicaÁno
 • Materiáliný
 • Stavpôvodný
 • Kategória 2 izbový byt / Dražba
 •   www.topreality.sk/id5929241

Popis nehnuteľnosti

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA
Byt tvorený spojením bytu 1 a 2 na 2. poschodí situovaný v bytovom dome na Brezovej ulici v obci Pavlovce nad Uhom. Byty sú prístupné cez vchod na prízemí bytového domu. Celkovo sa v bytovom dome nachádza 9 bytov, na poschodiach sú po tri bytové jednotky s prístupom zo spoločných priestorov. Bytový dom bol daný do užívania v roku 1980.
Technický popis: bytový dom je založený na základových pásoch z monolitického betónu, izolované proti zemnej vlhkosti. Nosný systém bytového domu tvoria zvislé a vodorovné nosné steny. Obvodový plášť je montovaný z z panelov stavebnej sústavy B70 hr. 300 mm. Vnútorné deliace priečky sú hr. 15 a 25 cm z panelov, príp. murované z tehál. Schodisko je železobetónové z prefabrikovaných dielcov s povrchovou terazzovou úpravou. Stropy sú železobetónové montované z prefabrikovaných panelov. Strecha domu je plochá so živičnou krytinou, na streche je bleskozvod. Vonkajšia fasáda je po zateplení s vonkajším povrchom zo silikátovej farebnej stierky. Klampiarske konštrukcie pozostávajúce zo zvodov s kotlíkmi a vonkajších parapetov pri pôvodných drevených, resp. plastových vymenených oknách sú z pozinkovaného alebo z Al plechu. Vnútorné povrchy spoločných priestorov sú hladké vápenno-cementové omietky. Keramické obklady v spoločných priestoroch sa nenachádzajú. Okná na spoločných priestoroch sú plastové. Na jednotlivých bytoch sú osadené pôvodné drevené zdvojené okná, resp. sú vymenené za plastové, v ohodnocovanom byte sú okná pôvodne drevené. Vchodové dvere sú jednokrídlové plastové, z 2/3 presklené, ostatné dvere v spoločných priestoroch sú obyčajné drevené hladké. Podlahy na chodbách a podestách liaté terazzo. Spoločné priestory nie sú vykurované. Bytový dom je pripojený na rozvody pitnej vody. Príprava TÚV a vykurovanie je zabezpečované samostatne v bytových priestoroch. Bytový dom nie je vybavený osobným výťahom.
Popis bytu: spojené byty č. 1 a 2 sú prístupné jedným vchodom do pôvodného bytu č. 2 z chodby na 2. poschodí (2.NP). Pôvodný vchod do bytu č. 1 z chodby je zamurovaný. Celková podlahová spojeného bytu je 64,62 m2 . Orientácia obytných miestností je na západ a východ vrátane pivníc. V bytoch sú po úprave dve izby, samostatná kuchyňa s loggiou, kúpeľňa s WC (v pôvodnom byte č. 2), dve chodby a sklady podľa priloženej dispozície. Okná v bytoch sú pôvodné drevené zdvojené, vchodové dvere do bytu sú dyhované plné v oceľovej zárubni, ostatné vnútorné dvere sú drevené hladké dýhované plné a resp. presklené osadené do oceľových zárubní. V obytných miestnostiach – izbách, na chodbe a v kuchyni je podlaha plávajúca laminátová, v kúpeľni je keramická dlažba. V byte sú na stenách a stropoch zrealizované hladké omietky. Zariaďovacie predmety v kúpeľni - murovaná sprcha s pákovou batériou so sprchou, umývadlo s jednoduchou pákovou batériou, kombi WC so splachovacou nádržkou. V celej kúpeľni je keramický obklad. Elektrický bojler na prípravu TÚV sa nachádza v pôvodnej kúpeľni v byte č. 1, ktorá slúži ako sklad. Vybavenie kuchyne v byte č. 2 pozostáva iba z pákovej batérie s nerezovým drezom, z plynového šporáka, ktorý v čase obhliadky nebol funkčný z dôvodu demontovania plynomeru a z jednoduchej kuchynskej linky 2,20 m. Vykurovanie bytu je lokálne na zemný plyn, v čase obhliadky nefunkčné z dôvodu demontovania plynomeru, ktorý sa nachádzal na spoločnej chodbe pred bytom. Odvod spalín z vykurovacích telies je vyvedený cez fasádnu stenu. Bytový dom sa nachádza v zmiešanej lokalite rodinných a bytových domov. Obec Pavlovce nad Uhom leží vo východnej časti Východoslovenskej roviny, 23 km juhovýchodne od okresného mesta Michalovce. V dosahu do 10 min. je autobusová zastávka, doprava v meste je na úrovni strediskovej obce bez železnice. Obec má okolo 4.500 obyvateľov a kompletné občianske vybavenie.

 


Zväčšiť mapu

Podobné inzeráty predajcu

Rodinný dom Michalovce
17 700,00 EUR
3 izbový byt Trebišov
9 500,00 EUR
Rodinný dom Michalovce
14 000,00 EUR


História vývoja cien v tejto lokalite a kategórii

August 20160,00€/m2
August 2017153,28€/m2
August 2018153,28€/m20,00 %
August 2019153,28€/m20,00 %
Územný plán obce Pavlovce nad UhomUzemnePlany.sk, portál o budúcnosti Pavlovce nad Uhom na stránkach AZ-Europe.eu

Kontakt na predajcu


DRAŽOBNÍK, s.r.o.
Hviezdoslavova 6
Košice

Registrovaný na TopReality.sk
od 14.04.2010
Peter Tokarčík
tel 0556 kliknite TU !tel 0911 kliknite TU !


Kontaktovať makléra


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.