Pracujeme s overenými kanceláriami
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
97 917
Reg. kancelárií
11 736
Reg. užívateľov
115 265
Fanúšikov
52 554

1 izbový byt Bratislava - Petržalka, pripravovaná opakovaná dražba, cena je podľa znaleckého posudku

 • Cena 97 000,00 EUR
 •  3 464,28 EUR/m2
 • Hypotéka od 303 EUR/mesiac
  Chcem porovnanie

 • LokalitaPetržalka
 • UlicaNámestie Hraničiarov 11
 • Aktualizácia4.6.2019 10:06:53
 • Úžitková plocha28 m2
 • Poschodie4 / 13
 • VýťahÁno
 • Balkón / loggiaÁno
 • PivnicaÁno
 • Materiálpanel
 • Stavkompletná rekonštrukcia
 • Kategória 1 izbový byt / Dražba
 •   www.topreality.sk/id6882203

Popis nehnuteľnosti

Bytový dom sa nachádza v zastavanom území Hlavného mesta SR Bratislavy, v mestskej časti Petržalka, v rovnomennom katastrálnom území, leží na pozemkoch parcelné číslo 101-106, dom bol postavený a daný do užívania v roku 1978, má 2 vchody, každý vchod sa na druhom nadzemnom podlaží rozdeľuje na tri schodištia s výťahmi, bytový dom má jedno podzemné podlažie s dvomi nebytovými priestormi vo vlastníctve Bytového družstva, resp. správcu, ďalej má 13 nadzemných podlaží, v prvom nadzemnom podlaží je spolu šesť nebytových priestorov vo vlastníctve Bytového družstva, resp. správcu, v ostatných dvanástich nadzemných podlažiach sú byty, na každom schodišti podlažia sú tri byty a spoločná miestnosť s pivničnými kobkami, patriacimi k bytom na predmetnom podlaží schodišťa, v každom schodišti je spolu 36 bytov, bytovom dome je celkom 216 bytov a 6 nebytových priestorov. V každom schodišti je nový zmodernizovaný osobný výťah.
Predmetom ohodnotenia je garzónový byt č. 32, nachádzajúci sa na štvrtom nadzemnom podlaží (podľa LV 3.p.). Byt dispozične pozostáva z jednej izby orientovanej na severovýchodovýchodnú stranu, predsiene s kuchynským kútom, kúpeľne, WC a pivničnej kobky mimo bytu v spoločnej miestnosti na 4.NP. Vypočítaná podlahová plocha bytu je 28,07 m2 (izba 16,77 m2, predsieň s kuchynským kútom 5,38 m2, kúpeľňa 2,84 m2, WC 1,31 m2, pivničná kobka 1,77 m2). Podlahová plocha loggie je 5,44 m2.
Základy domu sú betónové s pilótami a hydroizoláciou, vodorovné a zvislé konštrukcie sú z betónových prefabrikovaných panelov, obvodové steny sú sendvičové betónové celostenové, stropy železobetónové prefabrikované, strecha je plochá, dodatočne zateplená s novou hydroizoláciou, v rámci modernizácie boli pôvodné copilitové steny schodísk nahradené výplňovým murivom s plastovými oknami, vonkajšia omietka je súčasťou zatepľovacieho systému, vnútorné omietky sú vápenné hladké, schodište je železobetónové montované, povrch stupňov je z brúseného betónu, vo vstupnej časti sú dlažby z brúseného betónu, ostatné povrchy podláh na podestách a chodbách sú z keramickej dlažby, pôvodné vstupné vchodové dvere do bytového domu sú nahradené novými kovovými s presklením. Dom je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu a plyn, zavedená je svetelná a zásuvková elektroinštalácia.
V byte bola v rokoch 2016 a 2017 vykonaná kompletná modernizácia z konštrukčných prvkov a zariaďovacích predmetov vyššieho štandardu, vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné s protipožiarnou odolnosťou typ Adlo, interiérové dvere sú drevené plné alebo čiastočne presklené, osadené do obložkových zárubní, okno a balkónové dvere sú plastové s izolačným dvojsklom a interiérovými hliníkovými horizontálnymi žalúziami, steny sú opatrené sadrovými stierkami, v izbe je jedna stena opatrená modernou tapetou, nášľapné vrstvy v predsieni, kúpeľni a WC sú z keramickej dlažby, v izbe je laminátová plávajúca podlahovina, na loggii je mrazuvzdorná keramická dlažba, v rámci modernizácie boli vymenené rozvody vody, kanalizácie a elektrické rozvody, boli vybudované znížené podhľady stropov zo sadrokartónu s bodovými svietidlami, v izbe je vyhotovená vstavaná skriňa Roldor s celopresklenými štyrmi posuvnými dvermi, v predsieni je osadená kuchynská linka s granitovým jednodielnym drezom so stojánkovou pákovou batériou, v linke je zabudovaná sklokeramická varná dvojdielna doska typ Elektrolux s odsávačom pár typ Mora, zabudovaná chladnička s mraziacim priestorom, elektrická kombinovaná pečiaca rúra s grilom a mikrovlnkou typ Elektrolux, v kúpeľni je obmurovaná a keramickým obkladom obložená štvorcová plastová vanička sprchovacieho kúta, obidve steny sú celopresklené s dvernými krídlami, osadené je keramické umývadlo v toaletnej skrinke, vodovodné batérie sú pákové, steny sú po strop obložené keramickým obkladom, v miestnosti WC je splachovací záchod s podomietkovou nádržkou a bočnou podomietkovou miešacou batériou na ovládanie oplachovacej trysky v záchodovej mise typ GROHE, steny sú po strop obložené keramickým obkladom, priestory kúpeľne a WC sú umelo odvetrané podstropnými elektrickými ventilátormi do odsávacieho potrubia vedeného v inštalačnej šachte, umiestnenej medzi WC a kúpeľnou, v šachte s prístupom z miestnosti WC sú inštalované merače studenej a teplej vody, kúrenie je ústredné teplovodné diaľkové, radiátor je pôvodný liatinový rebrový s termoregulačným ventilom a dotykovým snímačom pre podielový rozpis spotreby tepla, ohrev vody je centrálny diaľkový, elektroinštalácia v byte je svetelná a zásuvková, rozvodná skrinka s automatickými ističmi je umiestnená v predsieni, v izbe je vyhotovený slaboprúdový a televízny rozvod, pivničná kobka má bočnú a zadnú stenu panelovú, od susednej kobky je priečka z neomietaných drevených hranolkov, podobne je čelná priečka s dvermi, podlaha je betónová, v chodbičke je elektrické osvetlenie spoločných priestorov. Byt je veľmi dobre technicky udržiavaný.
Pozemky parcelné číslo 101, 102, 103, 104, 105 a 106 sú zaradené v katastri nehnuteľností ako zastavaná plocha a nádvorie. Pozemky sa nachádzajú v zastavanom území hlavného mesta Bratislavy, v mestskej časti Petržalka. V mieste, kde sa nachádzajú, je možnosť napojenia na všetky základné inžinierske siete. Pozemky sú zastavané stavbou súpisné číslo 1613. Pozemky sú rovinaté.

 

Garáže v okolí

Foto Rovniankova
Garáž na prenájom - Rovniankova - elektrika
100,00€/mesiac
Foto Wolkrova
Garáž na Wolkrovej na prenájom, sukromna inzerciq
130,00€/mesiac
Foto Bosákova
Garážové státie v podzemnej garáži novostavby Fuxová
60,00€/mesiac
Foto Bosákova
HERRYS - Na prenájom parkovacie miesto v projekte Fuxova
70,00€/mesiac
Foto Bosákova
Garážové parkovacie státie v novostavbe Fuxova na začiatku Petržalky
60,00€/mesiac
Foto Lužná
Samostatná veľká krytá garáž/sklad , 20m2+ v novostavbe na ulici Lužná
dohodou
Foto Lužná
Samostatná veľká krytá garáž/sklad , 20m2+ v novostavbe na ulici Lužná
dohodou
Foto Bosákova
Prenájom vonkajšieho park. státia
100,00€/mesiac


Zväčšiť mapu

Podobné inzeráty predajcu

Rodinný dom Komárno
98 600,00 EUR
Rodinný dom Žilina
185 000,00 EUR
3 izbový byt Nitra
60 300,00 EUR


História vývoja cien v tejto lokalite a kategórii

Jún 20160,00€/m2
Jún 20170,00€/m2
Jún 20180,00€/m2
Jún 20193 464,28€/m2
Územný plán obce PetržalkaUzemnePlany.sk, portál o budúcnosti Petržalka na stránkach AZ-Europe.eu

Kontakt na predajcu

Dom Dražieb s.r.o.
Podzámska 37
Hlohovec

Registrovaný na TopReality.sk
od 21.11.2013
Mgr. Peter Kysucký
tel 0905 kliknite TU !tel 0905 kliknite TU !


Kontaktovať makléra


Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.