Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

Realprojekt Properties, s.r.o.

Realprojekt Properties, s.r.o.

Štefánikova štvrť 531/22
024 01 Kysucké Nové Mesto
(okres Kysucké Nové Mesto)

Ako realitná a projektová kancelária pôsobíme na trhu s nehnuteľnosťami už od roku 2000. V roku 2008 sa naša firma pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným. Od svojho vzniku sa nám podarilo nájsť nový domov, sídlo firmy, alebo výhodnú investíciu pre množstvo klientov, ktorí sa na nás s dôverou obracajú aj naďalej. Našim cieľom je zamerať sa na potreby klientov v danom regióne, pričom dôraz kladieme na individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Uvedomujeme si hektickosť dnešnej doby, a preto sa snažíme poskytnúť našim klientom širokú ponuku služieb od sprostredkovania kúpy, predaja, alebo prenájmu nehnuteľností, poskytnutia kompletného realitného a právneho servisu až po vypracovanie stavebných projektov a vybavenie stavebného povolenia pod jednou strechou. Chceme sa stať vašim spoľahlivým partnerom vo svete nehnuteľností - vo svete v ktorom sa vyznáme. Tibor Dupkala, konateľ

Zoradiť podľa  
Zadaným kritériam nevyhovuje žiadny inzerát.