Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

MG Partners

MG Partners

25 ponúk
Dolné bašty 14
Trnava
(okres Trnava)

Sme moderná, dynamická spoločnosť ponúkajúca služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Zameriavame sa hlavne na projekty nového bývania ( bytové domy, rezidenčné lokality s IBV ) a projekty s komerčným využitím ( pozemky, komerčné areály, poľnohospodárske a priemyselné podniky ). V spolupráci s viacerými bankovými domami ponúkame riešenia pre čo najvýhodnejšie prefinancovanie kúpy nehnuteľnosti. Zaoberáme sa tiež sprostredkovaním investičných príležitostí a poradenstvom pri realizácii investičných zámerov. Samozrejmosťou je kompletný profesionálny servis, vrátane právnej pomoci, zabezpečovanej vlastným právnikom. Sme spoločnosť ktorá si kladie len tie najvyššie ciele, a preto naše podnikanie zakladáme na pilieroch serióznosti a profesionality, ktorých zárukou sú vzdelanie, dlhoročné skúsenosti a úspechy našich zakladateľov.

Zoradiť podľa  
25 inzerátov
Na predaj slnečný stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite
Ružová dolina, Suchá nad Parnou (Trnava)
600 m2
108 000 €
180,00 €/m2

*** PREDANÝ *** 3.izb. byt na DRUŽBE ***
Video
Vladimíra Clementisa, Trnava
67 m2
155 000 €
2 330,83 €/m2

Hľadám na kúpu rodinný dom v okolí Trnavy
Trnava, Trnava
100 m2
170 000 €
1 700,00 €/m2

Prenájom rodinného domu v obci Zavar
Zavar, Zavar (Trnava)
90 m2
200,00 € / mesiac
2,22 €/m2
E
Prenájom RD v obci Suchá nad Parnou
neuvedená, Suchá nad Parnou (Trnava)
80 m2
220,00 € / mesiac
2,75 €/m2