Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

KOREKT REAL

KOREKT REAL

8 ponúk
Podlučinského 7
82103 Bratislava-Ružinov
(okres Bratislava II)

Realitná spoločnosť KOREKT REAL je dynamicky sa rozvíjajúca realitná spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností. Realitná spoločnosť poskytuje svojim klientom kvalitné, komplexné služby s dôrazom na transparentný a bezpečný priebeh jednotlivých obchodných transakcií.Pri našej činnosti dodržujeme najvyššie etické a obchodné štandardy. Spolupráca s našimi klientmi je pre nás serióznym vzťahom dvoch obchodných partnerov, založený na individuálnom prístupe a vzájomnej dôvere. Zabezpečujeme kompletné poradenstvo a právny servis (vypracovanie: zmlúv o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv, návrhov na vklad ...) - zabezpečenie aktuálneho listu vlastníctva, príp. katastrálnej mapy - vklad do katastra nehnuteľností vo výške 66,- Eur. Pomôžeme Vám tiež pri vybavovaní hypotekárnych úverov prostredníctvom zmluvných bánk. a pri vypracovaní znaleckeho posudku. Cena už zahŕňa províziu pre realitnú kanceláriu

Zoradiť podľa  
8 inzerátov
!! Nadštandardná  NOVOSTAVBA domu s dvoj garážou a s bazénom, záhradným domčekom v Miloslavove!!!
Video
Miloslavov, Bratislava-Ružinov (Bratislava II)
274 m2 586 m2
690 000 €
2 519,17 €/m2

Samostatná garáž
Dvojkrížna, Bratislava-Vrakuňa (Bratislava II)
36 000 €

5 izb. RD Dunajská Lužná - pekný dom, výborná lokalita !
Pekná, Dunajská Lužná (Senec)
120 m2 150 m2 620 m2
420 000 €
3 500,00 €/m2

2 - gars. Dunajská Streda - ZNÍŽENÁ CENA !!!
Námestie Ármina Vámberyho, Dunajská Streda
36 m2
63 000 €
1 750,00 €/m2