Reality inzercia

Poznámky sú jednoduchý nástroj, ako sa rýchlo a bez problémov orientovať v množstve inzerátov, ktoré ste si prezreli a zaujali vás. Umožní vám orientovať sa v inzerátoch a ľahko ich porovnávať medzi sebou.

K dispozícií máte 10 predvolených poznámok, ktoré si viete ľubovoľne upravovať ako vám vyhovuje. Navyše si viete k inzerátu pridať svoju vlastnú poznámku, postreh, či krátky popis.

Služba je prístupná len pre registrovaných používateľov. Registráciou získate navyše možnosť ľahko si spravovať poznámky a označené inzeráty. Pod každou poznámkou sa vám zobrazí zoznam vami označených inzerátov.

CORRIS s. r. o.

CORRIS s. r. o.

6 ponúk
Panónska cesta 6
85104 Bratislava – mestská časť Petržalka
(okres Bratislava V)

Na slovenskom realitnom trhu pôsobíme už od roku 1999. Od začiatku nášho pôsobenia sme sa sústredili na vysokú úroveň nami poskytovaných služieb s cieľom zabezpečiť a udržať tento štandard. Základným a prioritným cieľom, ktorý sledujeme, je absolútna spokojnosť našich klientov. Našim cieľom je, aby sa predstavy klientov napĺňali v čo najväčšej miere. Na tomto prístupe a týchto myšlienkach stojí filozofia našej spoločnosti, ktorú budujeme s cieľom byť spoľahlivým partnerom, ku ktorému sa oplatí vrátiť. „Nie je umením predávať reality. Umením je sledovať v prvom rade predstavy a ciele klientov a pokúsiť sa ich naplniť v čo najväčšej možnej miere.“ Odmenou za našu snahu je narastajúci počet spokojných klientov. Práve tí sú našou najlepšou vizitkou. Spoločnosť CORRIS s. r. o. sa okrem štandardných sprostredkovateľských a poradenských služieb v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami zaoberá aj komplexným realitným servisom a službami projektového manažmentu pre developerov, ktorý je zameraný najmä na riešenie rôznych úloh pri realizácii menších či väčších developerských projektov.

Zoradiť podľa  
6 inzerátov
CORRIS: Veľký 1-izb.byt, zariadený, internet, pri VIVO
Letná, Bratislava-Nové Mesto (Bratislava III)
52 m2
450,00 + 150,00 € / mesiac
8,59 €/m2
E
CORRIS - PREDAJ: Stavebný pozemok so schválenou štúdiou, Vrakuňa
Repíková, Bratislava-Vrakuňa (Bratislava II)
921 m2
204 000 €
221,50 €/m2

CORRIS - PREDAJ: Nový 5 izbový RD - Top projekt 2019, Dobrohošť
Dobrohošť (Dunajská Streda)
160 m2 180 m2 800 m2
274 900 €
1 718,13 €/m2