Získat aplikaci Adobe Flash Player
  +
Prihlásenie
Zabudnuté heslo
Prihlásenie
Počet nehnuteľností
187 763
Reg. kancelárií
5 028
Reg. užívateľov
60 577
Fanúšikov
0

DRAŽBA, rodinný dom Nižný Žipov, okr. Trebišov

  • Cena 14 100,00 EUR
  •  70,50 EUR/m2
  • LokalitaNižný Žipov
  • UlicaPoštová
  • Aktualizácia17.10.2014 06:48:34
  • Identifikačné číslo:PSO163/13
  • Úžitková plocha200 m2
  • pozemok3151 m2
  • Kategória Rodinný dom / Predaj
  •   www.topreality.sk/id3407121
       

Popis nehnuteľnosti

Dražobník:
Platiť sa oplatí s.r.o.

Termín dražby:
22.10.2014 o 10:30 hod

Miesto konania dražby:
Manažérska učebňa P. F. Druckera č. 207, 1. poschodie, Best Western TeleDom Hotel, Timonova č. 27, 040 01 Košice.

Termín obhliadky č. 1:
06.10.2014 o 10:45 hod
Termín obhliadky č. 2:
13.10.2014 o 10:45 hod

Znalecká hodnota:
14 100,00 €
Dražobná zábezpeka:
3 000,00 €
Najnižšie podanie:
14 100,00 €
Licitátor dražobníka je oprávnený znížiť sumu najnižšieho podania.

Kontaktná osoba:
Mgr. Vaško Martin
02/322 02 736, 0911 833 152
vasko@platitsaoplati.sk

Rodinný dom súp.č.40
Rodinný dom súp.č.40 je postavený na parcele č.525/2 v obci Nižný Žipov, okres Trebišov. Rodinný dom je situovaný v západnej časti obce, v susedstve je budova pošty. Rodinný dom je prístupný z ulice Poštovej, je orientovaný sever-východ.
Rodinný dom je prízemný, bez podpivničenia, s prístavbou z východnej strany, s možnosťou vytvorenia obytného podkrovia, nové murované konštrukcie prístavby sú z pórobetónových kvádrov. Pôvodné nosné obvodové murované steny sú z nepálených tvárníc, bez stužujúceho železobetónového venca, iba so stužujúcimi väznými priečnymi trámami, spojenými tesárskymi spojmi a klincami s pomúrnicami. Základy sú monolitické betónové, nadzemná betónová podmurovka s vodorovnou hydroizoláciou. Stropy drevené trámové so spodným doskovým podbitím a sádrokartónovým stropným podhľadom. Strecha je sedlová drevená hambálková, strešná krytina asfaltový šindeľ na plošných atypických drevovláknitých dielcoch, žľaby a zvody chýbajú. Strešná krytina je poškodená, chýba zo západnej strany pri hrebeni a z východnej strany v zadnej časti pri rímse. Zadný štít strechy do záhrady je celý demontovaný, chýbajú časti nosnej stropnej konštrukcie, stropného podbitia a stropného podhľadu. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Fasádne omietky na prízemí sú hladké vápennocementové, na časti prístavby a na lóggii na podkroví chýbajú. Na čelnej fasáde je zapustená strešná lóggia s dvomi okennými a jedným otvorom pre balkónové dvere, na bočnej východnej fasáde je nedokončený strešný vikier s dvomi okennými a jedným otvorom pre balkónové dvere s východom na balkón nad bočnou prístavbou predsiene. Okno v prednej izbe je plastové, v zadných izbách drevené zdvojené. Chýbajú všetky vchodové a vnútorné dvere vrátane zárubní. Chýbajú nášľapné vrstvy podlahových konštrukcií vo vnútorných miestnostiach. V kuchyni je demontovaná kuchynská linka. Keramický obklad stien v kúpeľni + WC je poškodený, kombi WC je odmontované, chýba umývadlo a všetky vodovodné batérie, osadená je vaňa. Elektroinštalácia v dome je bez vypínačov, zásuviek, krabičiek, svietidiel. Chýbajú vykurovacie telesá. V skrinke elektromerového rozvádzača je demontovaný elektromer.
Rodinný dom nie je oplotený od ulice Poštovej, nie je uzavretý dverami. Rodinný dom má ku dňu znaleckej obhliadky zanedbaný stavebnotechnický stav, strecha je poškodená, do rodinného zatekajú dažďové zrážky, sú trvalo poškodené stavebnotechnické konštrukcie. Rodinný dom je neobývaný, bez údržby.
Analýza polohy nehnuteľností: Obec Nižný Žipov leží v juhozápadnej časti Východoslovenskej nížiny v Podslanskej pahorkatine. Od okresného mesta Trebišov je vzdialená 16,0 km juhozápadným smerom. Obec Nižný Žipov má 1395 obyvateľov. V obci je sídlo pošty, v kultúrnosprávnej budove sa nachádza obecný úrad, je tu základná škola a materská škola, telocvičňa, knižnica, samostatné ambulancie praktického lekára pre dospelých a stomatológa, futbalové ihrisko, sieť obchodov a služieb. V obci je možnosť napojenia na inžinierske siete: verejný vodovod, verejný plynovod, vzdušné elektrické NN vedenie a vzdušnú verejnú telekomunikačnú sieť. Verejnú dopravu predstavuje autobus.
Viac info ...

 


Zväčšiť mapu
Územný plán obce Nižný ŽipovUzemnePlany.sk, portál o budúcnosti Nižný Žipov na stránkach AZ-Europe.eu

Kontakt na predajcu


Platiť sa oplatí s.r.o.
Košická 56
Bratislava
Mgr. Martin Vaško
KARTA MAKLÉRA
tel 02 kliknite TU ! tel 0911 kliknite TU ! mail kliknite TU !@platitsaoplati.sk
web www.platitsaoplati.sk

Kontaktovať makléra